Wellness Chaty a chalupy s vlastním wellnessem

Chalupa Valtéřov - atraktivní zemědělská usedlost s vyhřívaným bazénem a vinným sklípkem v jižních Čechách - 028

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


028

Valtéřov - chalupa

Video
Objekt dočasně nepronajímá!

PolohaAtraktivní chalupa (bývalá zemědělská usedlost) se solárně vyhřívaným bazénem, vinným sklípkem a uzavřeným dvorkem na velmi pěkném a klidném místě na okraji malé obce Valtéřov, 7 km od Horní Stropnice, na rozhraní jižních Čech a Novohradských hor.
PronájemLéto, chalupa 5+2 s max. 9 lůžky a 2 přistýlkami.
CenaDo 8 osob 2190,- Kč objekt/noc, každá další osoba 290,- Kč lůžko/noc + spotřeba el.energie, tuhého paliva a dřeva. SUPER CENA.
VybaveníVybavená kuchyně (plynový sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s posezením, na patře vybavená kuchyňka (plynový sporák s troubou, lednička, rychlovarná konvice) s posezením a kamny na tuhá paliva, obývací pokoj s BTV-SAT a 1 lůžkem, obývací ložnice s BTV-SAT, 1 lůžkem a 1 přistýlkou, kamny na tuhá paliva a el.šipkami, 2 ložnice (1/3, 1/4 s přistýlkou), velká místnost se stolním tenisem, 2x koupelna se sprchovacím koutem a WC, topení na tuhá paliva, dětská postýlka. Uzavřený dvůr s venkovním posezením, zahradním krbem a ohništěm, velký oplocený upravený travnatý pozemek, částečně otevřený vinný sklípek s posezením, venkovní solárně vyhřívaný bazén průměr 4,6 m, trampolína pro děti, venkovní zastřešené posezení, zahradní posezení, ohniště s roštem na grilování. Parkování ve stodole (4 auta), domácí zvíře za poplatek.
RekreaceNejbližší možnost koupání v bazénu u objektu, další koupání v rekreačním rybníce 1,5 km (Velký Klenský rybník), koupaliště ve Stropnici 10 km. Výlety do okolí: Žofínský prales, Terčino údolí, rozhledna na Kraví hoře, tvrz Žumberk, Nové Hrady, v okolí prameny s léčivou vodou, Cukštejn, Prameniště Pohorského potoka, klášter Zlatá Koruna.
StravováníRestaurace a obchod 2,5 km.
  Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis